Dostawa na adres

 1. Produkcja zamówienia odbywa się w terminie podanym w karcie produktu.
 2. Przy wyborze tkaniny niestandardowej, będzie wymagana indywidualna wycena oraz dodatkowo czas produkcji może się wydłużyć.
 3. Do terminu podanego w karcie produktu należy doliczyć 3-4 dni robocze na planowanie i realizację dostawy.
 4. Czas realizacji liczony jest od daty otrzymania od nas potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
 5. Dostawa mebli odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00.
 6. Ze względów logistycznych dzień oraz godzinę dostawy wyznacza nasz spedytor.
 7. Dzień lub dwa dni przed planowanym transportem nasz konsultant kontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu udzielenia szczegółowych informacji dotyczących dnia oraz godziny dostawy.
 8. Zgodnie z obowiązującym prawem przewozowym oraz przepisami BHP, kierowca nie ma obowiązku wnoszenia do budynku przesyłki, której waga przekracza 30,5 kg.
 9. W przypadku przesyłki paczkowej ważącej ponad 30,5 kg obowiązuje system „burta-burta”. Kierowca doręczając przesyłkę rozładowuje ją w miejscu, do którego może dojechać samochodem dostawczym. Ustawia ją na podłożu i już do kompetencji odbiorcy należy jej dalsze przenoszenie.
 10. Meble RIBES są bezpiecznie zapakowane w paczkach co w połączeniu z własnym transportem gwarantuje brak uszkodzeń podczas dostawy.
 11. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania w sprawie zamówienia, prosimy o kontakt pod numerem 500 784 292.
 12. W przypadku dwukrotnej odmowy przyjęcia towaru w wyznaczonym przez logistyka terminie zostanie naliczona opłata magazynowa w wysokości 10 zł za każdy dzień kalendarzowy magazynowania.
 13. Pytania odnośnie terminu dostawy prosimy kierować na adres mail: transport@mebleribes.pl lub tel: 573 978 684
 14. Wszelkie zastrzeżenia do otrzymanego zamówienia prosimy kierować bezpośrednio na adres mailowy reklamacje@mebleribes.pl lub pod numerem telefonu 519-543-812.